PEYGAMBER EFENDİMİZ VE GENÇLİK TEMALI KONFERANS
Tarihi: 22 Kasım 2018
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](/WebCms/Upload/duyurular/c407fc2f-f2bf-4600-9e45-4cbdc1ccfe80_46495235_2162811630712834_6050744570780581888_n.jpg)
#GÜNYÜZÜ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜN DÜZENLEDİĞİ PEYGAMBER EFENDİMİZ VE GENÇLİK TEMALI KONFERANSA KATILDIK. KUR'AN-I KERİM TİLAVETİ, KASİDELER VE İLAHİLERİN OKUNDUĞU KONFERANSA, SİVRİHİSAR İLÇE MÜFTÜSÜ ADEM OYAN' DA KONUŞMACI OLARAK KATILDI. KONFERANSIN ARDINDAN KATILIMCILARA YEMEK İKRAMINDA BULUNDUK. PROGRAMDA EMEĞİ GEÇEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜMÜZ PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
MEHMET REMZİ ARAYIT
GÜNYÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/c407fc2f-f2bf-4600-9e45-4cbdc1ccfe80_46495235_2162811630712834_6050744570780581888_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/7e336d6d-23c9-41c4-b14a-9ac9d3b753a7_46496284_2162810224046308_6888021081899139072_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/35f3d917-ed89-4dc2-902f-688857468fd3_46497988_2162810174046313_5060696098713108480_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/4e32c2b6-8c18-4c98-b8a2-970843f91e3e_46508628_2162810440712953_6414336496102277120_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/903f29bb-7900-4253-a25c-8b3c08146efc_46513254_2162810817379582_4473996921765101568_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/bf2bbf40-b381-4f6b-a4d4-52c476b090a9_46514395_2162809960713001_4404965338345635840_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/d0284d00-b75f-4553-98fa-d9349b58ca7b_46516778_2162809300713067_6703412091753070592_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/ee053078-1fae-4b9a-907b-00ff784d7d14_46523652_2162810334046297_132197001721806848_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/23950bf0-422b-40c2-8968-d157a6d041de_46524300_2162809864046344_3320139045568249856_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/70c3d846-5647-45cc-aaa3-dd628c499715_46673808_2162810564046274_4748068087822024704_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/0ba1162e-4a09-4f64-99dc-56bac74c3eaa_46734899_2162811014046229_7065834175357517824_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/c10a3da4-d278-444a-887e-db5e72ea42a8_46756585_2162809720713025_139123237782028288_n.jpg)
![Günyüzü Belediye Başkanlığı](../../WebCms/Upload/duyurular/be63cff4-76db-4d12-9876-e0c45f0df569_46756800_2162810687379595_2366759634179457024_n.jpg)